2019

У м. Києві відбудеться щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2019»

5-7 Листопада 2019

ТОВ "НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО" у складі Міжнародного Енергетичного кластера (МЕК), буде приймати участь в XVII МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2019», яка відбудеться на базі Міжнародного виставкового центру за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 5-7 листопада 2019 року у Києві. Наше місце – Е7.

Учасники і відвідувачі виставки мають унікальну нагоду взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього вітчизняної енергетики, зустрітися з представниками галузевої інтелектуальної та інженерної еліти - керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, енергопостачальних компаній, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об'єктів, фінансистами та інвесторами.

У рамках ділової програми відбудеться VІ Всеукраїнський семінар інженерів‑енергетиків, спрямований на впровадження світових досягнень та найкращих практик у виробничі процеси підприємств електроенергетичного комплексу та промисловості. Семінар проводить Національний комітет Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем СІГРЕ-Україна. (детальніше тут)

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставковий стенд за адресою:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна», місце Е7.

Режим роботи виставки:
5-6 листопада: з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30);
7 листопада: з 10.00 до 17.00 (вхід до 16.30).

Відвідування виставки - безкоштовне.

Детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті виставки

Тел./факс:+380(44) 456-26-16
E-mail: enpas@enpaselectro.com
Website: www.enpaselectro.com
Facebook: https://fb.me/enpaselectro/

04112, м. Київ,
вул. Авіаконструктора
Ігоря Сікорського, 8, корпус А,
2 поверх