2011

Щорічні збори учасників ТОВ "НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО".

14 квітня 2011

У офісі Компанії відбулися чергові щорічні збори учасників ТОВ "НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО".

Збори обговорили звіт Дирекції про роботу за 2010 р., з яким виступив Генеральний директор Бондаренко Ю.М., затвердили річний звіт і баланс Компанії за попередній рік.

Були відмічені позитивні результати діяльності ТОВ "НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО" по впровадженню системи управління і електричного захисту на ГД-1 Дністровської ГАЕС. Система управління була виготовлена на базі програмно-технічного комплексу "Овація", поставленого за контрактом з російською компанією ТОВ "Емерсон".

Учасники зборів позитивно оцінили роботу Компанії за Проектом модернізації і розширення системи диспетчерського управління SCADA для НЕК "Укренерго", який реалізується спільно з французькою компанією AREVA. Детально обговорювалося питання участі Компанії в другому етапі реконструкції ГЕС ВАТ "Укргідроенерго", яка ведеться у рамках фінансованого Світовим Банком Проекту "Реабілітація гідроелектростанцій".

На зборах в якості пріоритетних на 2011 рік були визначені наступні завдання для ТОВ "НТК ЕНПАСЕЛЕКТРО" :

  • Продовження робіт на Дністровській ГАЕС по забезпеченню введення в експлуатацію 2-го і 3-го гідроагрегатів;
  • Реалізація Проекту "Постачання і впровадження систем управління і захистів для ГЕС" у рамках другого етапу реконструкції гідроелектростанцій ВАТ "Укргідроенерго";
  • Виконання робіт, передбачених другою фазою Проекту модернізації і розширення системи диспетчерського управління SCADA для НЕК "Укренерго".

Тел./факс:+380(44) 456-26-16
E-mail: enpas@enpaselectro.com
Website: www.enpaselectro.com
Facebook: https://fb.me/enpaselectro/

04112, м. Київ,
вул. Авіаконструктора
Ігоря Сікорського, 8, корпус А,
2 поверх